Wynajem i serwis mat

Maty wejściowe – gwarancja czystej podłogi

Czyste i zadbane wejście to miejsce pierwszego kontaktu klientów z Państwa Firmą.

Maty wejściowe neomat ułożone na wejściu do budynku, witają każdego wchodzącego i jednocześnie zatrzymują brud, piasek, śnieg i błoto wnoszone na butach z ulicy. Wszędzie tam, gdzie leży mata neomat, podłogi pozostają czyste i nie zniszczone, bez względu na pogodę czy porę roku.

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz

Czyste wejście jest wizytówką firmy, a utrzymanie czystości w miejscu, przez które przewijają się codziennie setki osób, nie jest łatwym zadaniem. Odpowiednim rozwiązaniem są specjalne maty wejściowe neomat, dostępne również w formie „wynajmu i serwisu”, który zdejmuje z klienta obowiązek czyszczenia i konserwacji.

Dzięki ich zastosowaniu zmniejszają się koszty przeznaczone na sprzątanie, a podłogi na dłużej zachowują swój ładny wygląd. Maty neomat są wykonane ze specjalnego splotu włókien osadzonego na gumowym podłożu. Dzięki temu zatrzymują nawet 90% brudu suchego oraz 70% brudu mokrego wnoszonego do budynku z zewnątrz.

Jakość materiałów sprawia, że są one wyjątkowo trwałe, zapewniając schludny wygląd, mimo intensywnego użytkowania.

Podkreśl swój prestiż

Dodatkowo neomat posiada w swojej ofercie maty logo. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta na macie można umieścić logo firmy, wizerunek produktu czy slogan reklamowy. Maty mogą zatem służyć jako element identyfikacji wizualnej firmy bądź nośnik reklamowy.

Maty wejściowe neomat mogą być wynajmowane, dzięki czemu klient nie obciąża ich zakupem swojego budżetu. W okresie trwania umowy serwis neomat jest odpowiedzialny za ich regularne pranie, dostawy oraz konserwację. Dzięki temu maty mają zawsze nienaganny wygląd, stając się prawdziwą wizytówką firmy i budynku.